Herinrichting Oude Barneveldseweg en Luxoolseweg

De aanleiding voor de herinrichting Luxoolseweg en de Oude Barneveldseweg is het verbeteren van de leefbaarheid en veiligheid voor fietsers en voetgangers.

Afwaarderen Oude Barneveldseweg en verbreding fietspad

Door de ontwikkeling aan de Oude Barneveldseweg is de toezegging aan de raad gedaan om te onderzoeken hoe de verkeersveiligheid en leefbaarheid op de Oude Barneveldseweg verbeterd kan worden. Het afwaarderen (minder belangrijk maken) van de Oude Barneveldseweg tussen de Beulekamperweg en de Luxoolseweg naar een 30 km per uur-straat heeft een positief effect op de verkeersveiligheid en de leefbaarheid. Ook door de verbreding van het fietspad langs de Oude Barneveldseweg volgens de geldende richtlijnen verbetert de verkeersveiligheid.

Aanpassing Luxoolseweg

Aansluitend op de afwaardering van de Oude Barneveldseweg is het wenselijk om de inrichting van de Luxoolseweg aan te passen aan de al geldende maximumsnelheid. Het inrichten van de Luxoolseweg als 30 km per uur-straat zal hetzelfde positieve effect van de directe omgeving.

Reageren?

De reactieperiode is inmiddels voorbij. Heeft u vragen over de herinrichting dan kunt u een mail sturen naar l.vankreij@nijkerk.eu.